לקוחות מספרים

 

​לפני תחילת ההכשרה, תהליך המכירות היה חסר ולפעמים לא קיים, לא הייתה צורת עבודה מובנת ושיטתית ותוצאות המכירות היו בהתאם. תחום המכירות היה תחום "שחייבים" לעשות אותו ועם הרגשה שאין מקום לשיפור, אלא שהתוצאות הקיימות הן נתון קבוע שאיתו צריכים להסתדר.

אחוזי ההמרה הנמוכים, השפיעו על רווחיות העסק והקשו על היכולת של העסק להתרומם ולהצליח.

תהליך אימון המכירות, חשף בפני עולם חדש ומלא, הבנה שיש הרבה מאוד מה לשפר ויצר מוטיבציה גדולה לקידום ושיפור ביצועי המכירות. מעבר לבטחון העצמי שגדל והמוטיבציה, תהליך האימון חשף בפני שיטה מסודרת, עקבית ובעלת תוצאות מוכחות בשטח.

 

תוך כדי התהליך, השתפרו ביצועי המכירות בעסק באופן דרמטי, וההכנסות גדלו והעסק הצליח להגיע להכנסות הגדולות ביותר שלו בכל 8 שנות הפעילות שלו. מעבר לכך, תהליך האימון חיבר אותי למהות העסק, להבין טוב יותר למה, איך ומה העסק בא לתרום ללקוחות. מאז התהליך, אימון המכירות השפיע על השירות ללקוחות וגרם לעסק להעניק ערך רב יותר ונוחות גדולה יותר ללקוחות שלו.

מתניה הוא מנטור מכירות מעולה, מקצוען, מנוסה ויצירתי שהצליח להתאים את תהליך האימון לצרכים הספציפים של העסק שלי וללוות אותי בקצב ובאופן המדויק עבורי ועבור העסק.

הבחירה במתניה למנטור מכירות, היה אחת ההחלטות העסקיות הטובות ביותר שביצעתי כמנהל העסק, אני מלא תודה למתניה על התהליך המושקע, המקצועי שהניב וממשיך להניב תוצאות בשטח.

תודה ענקית.​

דניאל בל

מנכ"ל ובעלים - ביז-קונטרול

ייעוץ ויישום פתרונות תוכנה לעסקים

הילה חייט דאבוש.jpg

הילה חייט

ייעוץ משכנתאות • מיחזור משכנתא •

מחשבון • פורום מחזור

האמת היא שאין מילים בפי שתוכלנה להודות לך מספיק, מעבר לעובדה שאתה מקצועי מאוד, אתה קודם כל חבר, כזה שמתחשב ונותן  למתאמנים  שלך את ההרגשה שהם מספר 1, וזה לטעמי אחד הדברים המייחדים אותך והופכים אותך עדיפים על פניי  אחרים.

המקצוענות שלך בתחום המכירות ובכלל באימון עסקי ראויה לשבח, בעזרתך שיפרתי את יכולותיי ואת רווחיי, והכי חישוב- מימשתי את ייעודי, שהרי כיועצת משכנתא מונחת על כתפיי אחריות גדולה עד מאוד.
ניתוב הכספים של לקוחותיי בצורה הטובה ביותר עבורם, על מנת לייצר בחייהם ביטחון כלכלי, חסכון גדול  ואף התנהלות כלכלית נכונה – שהרי הכל בסופו של יום קשור האחד בשני.


לימדת אותי כיצד לעזור לכל אותם אנשים שאולי כבר לא האמינו שהם יכולים,
ומהמקום הכי אותנטי ופשוט. היום, כשאני מגיעה לפגישה אצל משפחה- אם למיחזור משכנתא ואם לאחת חדשה, אני מתנהלת מהמקום שלך- "לפתוח מערכות יחסים ארוכות טווח" וזה הדבר שממלא אותי יותר מכל.

 

אז, הולכת בדרכך :)

בהערכה רבה ותודה גדולה.