אימון עסקי

באימון העסקי אנחנו בונים דרך מדויקת לעסק ע"י הגדרת חזון וערכים, בניית תחזית שנתית בדיקת מוצרים ובניית מוצרים חדשים ותמחור נכון של כל מוצר, הבנת קהל היעד של כל מוצר ומוצר, בניית תחזית שיווק, בניית שיטת מכירות מדויקת לעסק, יצירת שת"פ שנכונים ומקדמים את העסק ועוד. יחד נוכל ליצור הנעה לפעולה גם של העובדים וגם של הלקוחות

רוב העסקים כיום עובדים בשיטת זה מה שיש ועם זה נצליח

באימון העסקי אנחנו בונים דרך מדויקת לעסק ע"י הגדרת חזון וערכים,
בניית תחזית שנתית בדיקת מוצרים ובניית מוצרים חדשים ותמחור נכון של כל מוצר, הבנת קהל היעד של כל מוצר ומוצר,
בניית תחזית שיווק, בניית שיטת מכירות מדויקת לעסק, יצירת שת"פ שנכונים ומקדמים את העסק ועוד.
יחד נוכל ליצור הנעה לפעולה גם של העובדים וגם של הלקוחות

ארבעה מסלולי אימון עסקי​
אימון עסקי
 1.  מסלול האצה 
  המסלול הוא מסלול בו נלמד ונבנה את הבסיס לעסק בריא ומצליח: חזון, ערכים, תחזית שנתית, בניית מוצרים וספר נהלים מדוייק לעסק.
   

 2. מסלול פול גז
  המסלול הוא מסלול בו נלמד ונבנה את העסק בשיטה ברורה ומסודרת: חזון, ערכים, תחזית שנתית, בניית מוצרים, תמחור מוצרים, בניית תחזית שיווק וספר נהלים מדוייק. מסלול זה הוא פול גז מהסיבה שכל שלב אותו נעבור אנחנו נחזור לתחזית השנתית ונשפר אותה בהתאם לדברים החדשים שבנינו.
   

 3. מסלול טורבו
  המסלול הוא מסלול  בו נלמד ונרים את העסק להתנהלות כעסק גדול ומוביל: חזון, ערכים, תחזית שנתית, בניית מוצרים, תמחור מוצרים, בניית תחזית שיווק, אימון מכירות, בניית שת"פ, בניית תסריטי שיחה, הגדרות תפקיד, בניית ספר נהלים מדוייק, אימון והטמעה של כל מה שנעשה. מסלול הטורבו הוא מסלול שמביא את כל התהליכים בשיטה ברורה ומדוייקת מייצר הגדלת הכנסות והקטנת הוצאות ייעול תהליכים וסדר מופתי בעסק.

מסלול בקרת שיוט
במסלול זה נבנה בהתאמה אישית לצרכים המדוייקים עבורכם את הדרך הנכונה ביותר כדי להשיג את היעדים שנקבעו נעבור על כל שלבי בניית עסק מצליח: חזון, ערכים, בידול, תחזית עסקית, פיתוח מוצרים, תמחור, תכנית שיווק, פילוח לקוחות, בניית שת"פ, כלים לניהול, תסריט שיחה, לקוחות סמויים, אימון מכירות, הגדרות תפקיד, ספר נהלים, בניית ספר עסק מפורט ומדוייק.

4.